O nas

Restauracja Da Antonio

Istniejemy od ponad 10 lat, niezmiennie doskonali i niepowtarzalni, specjalizujemy się w kuchni włoskiej.

Przygotowujemy dla naszych gości wyszukane i pachnące ziołami potrawy, każdy z was znajdzie u nas coś wykwintnego, rozpieści zmysły, odpręży się i zrelaksuje.

Niesamowita atmosfera, pyszne jedzenie i miejsce pachnące zapachem świeżych ziół. Nasze menu to wyraz pasji do dobrego jedzenia i dzieło utalentowanych kucharzy.

Usługi cateringowe, organizowanie imprez okolicznościowych oraz wynajem sali również obejmuje zakres naszych usług.

Catering i organizacja przyjęć to domena Restauracji Da Antonio mieszczącej się przy ul. Stefana Jaracza 45 już od 1991r.

Fachowa obsługa zadba o najdrobniejszy szczegół imprezy oraz sprawi, że Goście będą się świetnie bawić. Zadowolimy gusta najbardziej wymagających, spełnimy życzenia koneserów którzy zwykli celebrować wyborne dania w takiej atmosferze jaką sobie wymarzą.

Propozycja kulinarna Restauracji Da Antonio po brzegi wypełniona włoskimi tradycyjnymi specjałami, pozwoli każdemu na zasmakowanie kuchni, będącej częścią śródziemnomorskiej kultury, jak również usatysfakcjonuje szukających miejsca na kolację biznesową czy inną imprezę okolicznościową.

Chcecie zorganizować niebanalną imprezę firmową, wytworny bankiet lub imprezę rodzinną, wesele, chrzciny, komunie?

Jeśli tak, trafiliście pod właściwy adres! Kompetentny personel doradzi Państwu, jak profesjonalnie przygotować przyjęcie, aby na długo pozostawiło miłe wspomnienia.

Dzięki wyjątkowej aranżacji, miłej i fachowej obsłudze, stworzymy niezapomniany klimat uzupełniony znakomitymi dziełami naszych kucharzy.